Japandi- styl życia który łączy w sobie to , co najlepsze w Japonii i Skandynawii

Japandi może być obecnie bardzo modnym stylem wyposażenia wnętrz, jednak jest to styl oparty na ponadczasowości. Jeśli więc chcesz zastosować styl Japandi w swoim domu, możesz być pewien, że ten trend szybko nie przeminie.

Łącząc to, co najlepsze w skandynawskim designie z elegancją Japonii. Ten harmonijny styl łaczyą wystrój w funkcjonalnością i spokojem , którego pragniemy w naszych domach. Japandi jest naturalny, jasny i ponadczasowy.

Pokaże Ci, dlaczego wszyscy kochają styl Japandi we wnętrzach i podpowiem, jak włączyć styl Japandi do swojego domu.

Zaprowadź porządek w swoim domu i pozbądź się rzeczy, których od jakiegoś czasu nie używasz – to jedna z filozofii, którą reprezentuje Japandi. Nie oznacza to jednak, że masz gołe ściany i skupiasz się wyłącznie na przedmiotach, które podkreślają Twoją osobowość. Wręcz przeciwnie: Japandi stawia na dobrze zorganizowane wnętrze ze starannie dobranymi przedmiotami, a rzeczy rzadko używane można schludnie schować, tworząc bardziej harmonijny dom.

Najważniejsze określenia dotyczące wnętrza w Stylu Japandi :

  • Jakość przewyższa ilość – wybierz ponadczasowy design.
  • Prostota – dostosuj ją do swojego stylu dekoracji i nastroju, jaki chcesz oddawać w swoim domu.
  • Niedoskonałość – dostrzeż elegancję w naturalnych materiałach, naturalnej ceramice czy swobodnym kocu na sofie.
  • Wyraźne linie – wprowadź japońską elegancję do swojego domu, skupiając się na wyraźnych liniach w swoich meblach. Pomyśl o meblach i dekoracjach, które emanują klasyką.

W mieszkaniu w stylu japońskim warto wybrać w pierwszej kolejności wybrać meble niższe: sofę, hoker czy stolik kawowy, wykonane z różnych odcieni drewna . Wszystko utrzymane w palecie barw Japandi. Meble powinny mieć wyraźne linie, aby stworzyć prostą atmosferę. Oświetlenie można zawiesić niżej, a lampy z papieru ryżowego są koniecznością w tym stylu. Wazony i doniczki powinny mieć piękną patynę i być wykonane z ceramiki lub ceramiki, a tekstylia muszą być solidne.