Adaptacja gotowego projektu domu

Zakupiony w intrenecie gotowy projekt wymaga adaptacji, czyli dostosowania do konkretnej działki. Bez niej nie otrzyma się pozwolenia na budowę. Adaptacja pozwala zrealizować projekt gotowy na określonej działce. Projektant sprawdza ukształtowanie terenu, położenie względem stron świata, nośność gruntu, głębokość przymarzania itd. Do jego obowiązków należy również dostosowanie projektu do lokalnych przepisów.


Na tej podstawie nanosi na projekt poprawki, które umożliwiają wybudowanie domu. Adaptacja musi też oczywiście uwzględniać przepisy prawa budowlanego. Architekt może w ramach usługi złożyć za inwestora projekt do urzędu i załatwić wszystkie formalności związane z adaptacją.


Projekty domów jednorodzinnych


Opracowuje wielobranżowe projekty indywidualne budynków mieszkalnych zaprojektowane w nowoczesny, racjonalny sposób.

Dom w którym przemyślany układ funkcjonalny pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dom, który dzięki umiejętniej aranżacji zapewnia komfort swoim mieszkańcom. Jego prosta bryła umożliwia zastosowanie wielu wariantów materiałowych, które będą dostosowane do lokalnych uwarunkowań.Projektowanie domów do 70 m2


Opracowuje wielobranżowe projekty indywidualne budynków mieszkalnych do 70 m2. Wygodne całoroczne ekonomiczne domy jednorodzinne, tanie w budowie i eksploatacji.


Charakteryzuje się najczęściej prostą bryłą i jedno lub dwuspadowym dachem, jest parterowy albo z poddaszem. Parterowy zwykle mieści oprócz salonu z kuchnią dwie sypialnie, w budynkach dwukondygnacyjnych bywają trzy. Gotowe projekty domów do 70 metrów kwadratowych to ekonomiczne domy jednorodzinne całoroczne, ale mogą też równie dobrze pełnić rolę komfortowych domów letniskowych.Projekty przebudowy lub rozbudowy domu

Realizuje projekty budowlane rozbudowy, nadbudowy i przebudowy wszelkich budynków. Wiedza i praktyka pozwalają wykonywać projekty pięknych budynków, zoptymalizowanych pod względem kosztów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i nawiązujących do nowoczesnej klasyki oraz do współczesnego modernizmu. Wykonuje projekty koncepcyjne , wykonawcze lub też kompleksowe całej przebudowy lub rozbudowy domu.
Projekty zabudowy mieszkaniowej


Profesjonalne i kompleksowe projekty zabudowy mieszkaniowej.
Projekt składa się na projekt koncepcyjny w kolejnym etapie projekt wykonawczy z opisami i wizualizacjami 3D
Potrzebny projekt domu lub pomysł przebudowy już istniejącego?


Zapraszam do kontaktu:

ORŁOWSKA DESIGN & ARCHITECTURE

+48 888 281 010

info@orlowskadesignandarchitecture.com