Wizja

Moją wizją jest zmiana postrzegania architektury na fundamentalny czynnik poprawy jakości i komfortu życia. Chciałabym aby moje projekty były inspiracja by otaczać się przestrzenią w której estetyka spaja się z funkcjonalnością.

ORŁOWSKA DESIGN & ARCHITECTURE powstało z pasji do wyrazistego, oryginalnego designu i architektury.

Jestem Mgr inż. arch. ukończyłam kierunek architektury i urbanistyki na uczelni w Warszawie.

Po dziesięciu  latach mieszkania projektowania w pracowniach architektonicznych na Warszawskim Żoliborzu wróciłam do rodzinnego miasta  Koszalina skąd  mobilnie tworzę  projekty na terenie całego kraju i zagranicy.

Spędziłam osiem lat w Niemczech w Kolonii gdzie design i sztuka są na bardzo wysokim poziomie co mocno ukształtowało mój styl i wpłynęło na rozwój. Posługuję się biegle językiem niemieckim więc współpracuje również z inwestorami z Berlina i innych niemieckich miast.

Od zawsze inspirują mnie miejsca, ludzie, piękne formy, oryginalne przestrzenie.

Architektura dla mnie nierozerwalnie połączona jest ze sztuką którą pasjonuję się od lat współpracując z galerami sztuki z Warszawy i Berlina. W mojej pracy  inspiruje się sztuką której elementy staram się osadzić w moich projektach. 

Moją druga pasją jest żeglarstwo z moich licznych podróży do Skandynawii przywożę wiele koncepcji twórczych zarówno na płaszczyźnie architektury wnętrz jak i urbanistyki.Głęboko wierze że estetyka zaczyna się od szczegółu a designerski szczegół wprowadza wibracje dobrych zmian.

Misja

Moją misją jest projektowanie architektury otoczenia człowieka harmonijno- kreatywnej i designersko- funkcjonalnej.


Jeżeli szukasz nieszablonowego podejścia, kreatywnego spojrzenia to bardzo dobrze trafiłeś!

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

ORŁOWSKA DESIGN & ARCHITECTURE

+48 888 281 010

info@orlowskadesignandarchitecture.com