Salon aranżacja

Pomysły na salon: Jak sprawić, by był przytulny?
Przytulne pledy, ciepłe światło, poduszki, w których można się zanurzyć i kawałek szarlotki na talerzu – tak wygląda przytulność! Jednak komfortowe uczucie mieszkania w salonie nie stanie się samo, wymaga odrobiny inspiracji i kochającej ręki. Zdradzam, jak powstaje komfortowa atmosfera.

  • Aranżując Salon głównym elementem wystroju wnętrza jest Sofa. Przytulny rodzinny salon potrzebuje dużej wygodnej sofy. Relaksując się na sofie w salonie, bawiąc się, czytając i oglądając filmy, razem jest fajniej – oczywiście jeżeli mamy na nią miejsce. Tam, gdzie czteroosobowa rodzina pragnie komfortowo wypocząć, warto zaopatrzyć się w modułowy system tapicerski lub chociaż klasyczną kombinację narożnikową. Tam, gdzie czteroosobowa rodzina pragnie komfortowo wypocząć, warto zaopatrzyć się w modułowy system tapicerski lub chociaż klasyczną kombinację narożnikową.

Jak duży powinien być narożnik lub sofa ? -Duży!

Jakich elementów potrzebujesz? – Tak wiele jak to możliwe!

  • Koc Kolejny ważny element wystroju wnętrza jest przytulny wełniany koc: Pledy to zawsze dobry pomysł na aranżacje w salonie .
  • Świece Jeśli chcesz, aby salon był szczególnie przytulny, na stole ustawia się świece .Powszechnie wiadomo, że Duńczycy należą do najszczęśliwszych ludzi na świecie. A oni zużywają prawie dwa razy więcej świec rocznie niż my – ponad cztery kilogramy na osobę. Nie jest do końca jasne, czy jedno ma związek z drugim. Pewne jest jednak, że blask świec sprawia, że ​​przytulne chwile stają się nieco bardziej świąteczne, a także poprawiają nastrój w życiu codziennym.
  • Więcej przytulności w salonie? Najlepiej z filiżanką herbaty , Japończycy świętują swój tradycyjny rytuał herbaciany. Pomysł: dzbany z ceramiki, srebra czy żeliwa towarzyszą nam przez całe życie niczym dobrzy przyjaciele i są świadkami wielu przytulnych chwil. Zacznij zbierać szybko!