Projekt przebudowy starego domu w Łazach więcej szczegółów o projekcie w programie lokalnej telewizji Tv Max : Domowe Inspiracje Orłowska Design and Architecture w programie Domowe Inpirację odcinek 25. (youtube.com) . Jest to kompleksowy projekt przebudowy całego domu , pietra po piętrze oraz elewacji.

Projekt domu w Starym poniemieckim domu .Kuchnia została przeprojektowana , otworzona na salon . Łazienka została wyburzona oraz przeniesiona w inne miejsce domu . Na Elewacji frontowej zostało dodane okno , które kiedyś już było na elewacji jednakże przez pomysł łazienki zostało zamurowane , w oryginalnym rzucie znajdowała się tam spiżarnia . Doświetliłam przestrzeń oraz wydzieliłam nowe miejsce na jadalnię . Dzięki temu zabiegowi salon z kuchnią się połączył i została wydzielona odrębna jadalnia , co znacznie zwiększyło przestrzeń parteru . Zależało mi na jasnych barwach by nawiązać do nowej projektowanej elewacji domu oraz nowych niebieskich drzwi w stylu retro oraz okiennic .

Projekt nawiązuje do domu nad morzem . Nie mogło być inaczej gdyż działka znajduje się w pierwszej linii brzegowej .

Zależało mi by z tego starego domu zachować i wydobyć jak najwięcej charakteru starego stylu . Nie nawiązywałam tutaj ani do Prowansji czy też bardzo popularnego stylu Hampton.

Najbardziej zależało mi by uzyskać efekt starego domu nad morzem który będzie funkcjonalny i przyjemny do życia .